Basia Wendt

Dancehall

Basia Wendt

Dancehall

Istruktorka tańca, choreografka, członkini dancehallowej grupy Flashes. Pani magistra wychowania fizycznego. Powadzi zajęcia z dancehallu zarówno dla grup początkujących jak i zaawansowanych..

Pasja 95%

Istruktorka tańca, choreografka, członkini dancehallowej grupy Flashes. Pani magistra wychowania fizycznego. Powadzi zajęcia z dancehallu zarówno dla grup początkujących jak i zaawansowanych.

Od dziecka można było przypisać do niej łatkę wulkanu energii, którą z wielką przyjemnością pożytkowała na taniec. Był obecny w jej życiu przez lata edukacji, nawet kiedy uczęszczała do klasy sportowej i poświęcała czas innym aktywnościom. Zapał, inspirujący ludzie i rozkwitająca pasja sprawiły, że pokochała tę dyscyplinę na tyle, by zasilić grono nauczycieli tego stylu. Uczyła się u topowych polskich tancerzy i choreografów takich jak: Aga Morko, Mateusz Nowak, Kasia Jukowska, Dajana Jurczak, Wojciech Osiejewski, Ewelina Jędrasik, Paulina Wiszowata, Kaśko, Lavinia, Aleksandra Lemba.

Brała lekcje u czołowych tancerzy pochodzących z Jamajki: Mikhal, Pops, Zidan (Xqlusiv Dancerz) oraz Crazy Hype (MOB) i Sri Lanka (Rifical Team).

Dodatkowo szkoliła się od wybitnych pasjonatów, światowej klasy tancerzy takich jak Katrin Wow, Rafa (Redvolcon), Devante (Flame Team), Sir Ledgen, Royal G, a także Gloria Munoz (Junction Crew). Brała udział w ogólnopolskich zawodach i turniejach. Wielokrotnie była nagradzana i wyróżniana za swoje umiejętności. Stawała na podium m.in. w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Nowoczesnego Solo Duet 2019 ( I m-ce w kategorii formacje) a także w VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca BUT 2019 (II m-ce w kategoriach solo, duety i formacje). W ostanie czasie wraz z grupa Flashes zdobyła II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca MUSH UP DI PLACE 2021.

"Dance first. Think later."

Basia Wendt

Dancehall

Basia Wendt

Dancehall

Instruktorka tańca, choreografka, członkini dancehallowej grupy Flashes. Pani magistra wychowania fizycznego. Powadzi zajęcia z dancehallu zarówno dla grup początkujących jak i zaawansowanych

Doświadczenie 95%
Od dziecka można było przypisać do niej łatkę wulkanu energii, którą z wielką przyjemnością pożytkowała na taniec. Był obecny w jej życiu przez lata edukacji, nawet kiedy uczęszczała do klasy sportowej i poświęcała czas innym aktywnościom. Zapał, inspirujący ludzie i rozkwitająca pasja sprawiły, że pokochała tę dyscyplinę na tyle, by zasilić grono nauczycieli tego stylu. Uczyła się u topowych polskich tancerzy i choreografów takich jak: Aga Morko, Mateusz Nowak, Kasia Jukowska, Dajana Jurczak, Wojciech Osiejewski, Ewelina Jędrasik, Paulina Wiszowata, Kaśko, Lavinia, Aleksandra Lemba. Brała lekcje u czołowych tancerzy pochodzących z Jamajki: Mikhal, Pops, Zidan (Xqlusiv Dancerz) oraz Crazy Hype (MOB) i Sri Lanka (Rifical Team). Dodatkowo szkoliła się od wybitnych pasjonatów, światowej klasy tancerzy takich jak Katrin Wow, Rafa (Redvolcon), Devante (Flame Team), Sir Ledgen, Royal G, a także Gloria Munoz (Junction Crew). Brała udział w ogólnopolskich zawodach i turniejach. Wielokrotnie była nagradzana i wyróżniana za swoje umiejętności. Stawała na podium m.in. w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Nowoczesnego Solo Duet 2019 ( I m-ce w kategorii formacje) a także w VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca BUT 2019 (II m-ce w kategoriach solo, duety i formacje). W ostanie czasie wraz z grupa Flashes zdobyła II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca MUSH UP DI PLACE 2021.

"Dance first.
Think later."