Faustyna Kacprzyk

Zajęcia taneczne

Faustyna Kacprzyk

Twerk / Chair Dance

Faustyna, dla znajomych Fasia, aktywny tryb życia rozpoczęła już od najmłodszych lat – rozpoczynając od lekkiej atletyki, a kończąc na piłce ręcznej. Jej marzeniem od zawsze był taniec i dzielenie się tańcem..

Zmysłowość 93%

Faustyna, dla znajomych Fasia, aktywny tryb życia rozpoczęła już od najmłodszych lat- rozpoczynając od lekkiej atletyki, a kończąc na piłce ręcznej. Jej marzeniem od zawsze był taniec i dzielenie się tańcem. Aktualnie Fasia należy do twerkowej formacji AnacondAss i dlatego w jej sercu główne miejsce ma twerk, ponieważ z tym stylem jest związana najdłużej. Na codzień uczęszcza również na zajęcia High Heels. Chętnie bierze udział w warsztatach tanecznych, dzięki którym czerpie dużo inspiracji. Na zajęciach z Faśką będziecie mogli nie tylko rozwinąć swoją pewność siebie, lecz także wyrazić w tańcu emocje m.in. tj. radość, namiętność, zmysłowość. Fasia poprowadzi u nas twerk oraz taniec z krzesłami, więc jeśli potrafisz usiąść na… krześle, to gorąco zachęcamy!

"Dance first. Think later."

Faustyna Kacprzyk

Twerk / Chair Dance

Faustyna Kacprzyk

Twerk / Chair Dance

Faustyna, dla znajomych Fasia, aktywny tryb życia rozpoczęła już od najmłodszych lat- rozpoczynając od lekkiej atletyki, a kończąc na piłce ręcznej. Jej marzeniem od zawsze był taniec i dzielenie się tańcem.

Zmysłowość 93%

 Aktualnie Fasia należy do twerkowej formacji AnacondAss i dlatego w jej sercu główne miejsce ma twerk, ponieważ z tym stylem jest związana najdłużej. Na codzień uczęszcza również na zajęcia High Heels. Chętnie bierze udział w warsztatach tanecznych, dzięki którym czerpie dużo inspiracji. Na zajęciach z Faśką będziecie mogli nie tylko rozwinąć swoją pewność siebie, lecz także wyrazić w tańcu emocje m.in. tj. radość, namiętność, zmysłowość. Fasia poprowadzi u nas twerk oraz taniec z krzesłami, więc jeśli potrafisz usiąść na… krześle, to gorąco zachęcamy!

"Dance first.
Think later."