Nicol Langowska

Zajęcia taneczne

Nicol Langowska

Choreo Dance

Hej jestem Nicol! Tańczę od dziecka, zaczynałam już w przedszkolu. Przez ten czas poznałam wiele stylów tańca. Od podstaw tańca towarzyskiego po popping i hip hop..

Freestyle 90%

Hej jestem Nicol! Tańczę od dziecka, zaczynałam już w przedszkolu. Przez ten czas poznałam wiele stylów tańca. Od podstaw tańca towarzyskiego po popping i hip hop. Przy hip hopie zostałam najdłużej i jego się trzymam. Na co dzień trenuje w Bydgoszczy i to tu doskonale swój freestyle oraz zdobywam wiedzę. Od 2 lat do mojego tanecznego życia dołączyły również szpilki. One nadały mi nowej jakości w tańcu i pozwoliły odkryć i rozumieć swoją kobieca stronę. Całe moje taneczne doświadczenie łącze z muzyka i przenoszę do choreografii które tworze od jakiegoś czasu.

"Dance first. Think later."

Nicol Langowska

Choreo Dance

Nicol Langowska

Choreo Dance

Hej jestem Nicol! Tańczę od dziecka, zaczynałam już w przedszkolu. Przez ten czas poznałam wiele stylów tańca. Od podstaw tańca towarzyskiego po popping i hip hop.

Freestyle 90%

Przy hip hopie zostałam najdłużej i jego się trzymam. Na co dzień trenuje w Bydgoszczy i to tu doskonale swój freestyle oraz zdobywam wiedzę. Od 2 lat do mojego tanecznego życia dołączyły również szpilki. One nadały mi nowej jakości w tańcu i pozwoliły odkryć i rozumieć swoją kobieca stronę. Całe moje taneczne doświadczenie łącze z muzyka i przenoszę do choreografii które tworze od jakiegoś czasu.

"Dance first.
Think later."